Zarządzanie projektami z WORKPLAN.

Rozwiązania WORKPLAN zostały zaprojektowane tak aby spełnić wymagania klientów prowadzących własną produkcję. 

Posiadamy dedykowane, łatwe u użyciu, narzędzia do szacowania, wyceny, harmonogramowania, rejestracji czasu pracy, śledzenia rzeczywistych kosztów produkcji, prototypów, modeli, wzorów, narzędzi, zespołów, podzespołów zamawianych, sprzętu, podwykonawstwa i produkcji małoseryjnej.

WORKPLAN posiada dostosowane zmienne technicznych kryteriów, które pozwalają kompleksowo spersonalizować każdy projekt. Te kryteria mogą być użyte jako dane wejściowe do kalkulacji kosztów nowego projektu, lub do filtrowania w poszukiwaniu podobnej wyceny, lub zakończonego projektu w przeszłości. Każdy element może być następnie skopiowany i edytowany do warunków nowego zlecenia.

Baza danych WORKPLAN jest zaprojektowana do zarządzania wieloma zmianami, które pojawiają się w trakcie projektowania i produkcji, co jest typowe dla tego procesu. Wycena może posiadać wiele wersji, zlecenie zawierać wiele poziomów indeksów, aby śledzić koszty generowane przez poszczególne zmiany, naprawy, czy konserwacje elementów produktu. WORKPLAN również zawiera system zarządzania dokumentami, tak aby wszystkie pliki i załączniki mogły być zapisywane i udostępniane w ramach poszczególnych podfolderów dla każdego projektu. Jest również możliwe śledzenie budowania produktu podczas produkcji i później podczas jego użytkowania.

Wdrożenie i nauka systemu WORKPLAN jest szybka i pozwala uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji w oprogramowanie. Dzięki naszemu doświadczeniu z firmami prowadzącymi produkcję według projektów, dedykowanym podręcznikom, bazom testowym i materiałom wideo przyswojenie całości materiału przebiega intuicyjnie. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi użytkownikami WORKPLAN na całym świecie:

  • Kraftsman Tooling oszczędza 35% czasu administracyjnego I przewiduje wzrost sprzedaży o 30% dzięki WorkPlan,
  • MyWORKPLAN poprawia organizację w Alesco,
  • Shipbuilding projektuje z WORKPLAN,
  • WORKPLAN utrzymuje jakość na wysokim poziomie w Protefil Group.