EDGECAM

Zaawansowana obróbka CAM mało i wielkoseryjna

Obsługa tokarek 2-osiowych, obrabiarek wielogłowicowych, centra tokarskie z przeciw wrzecionem i centra tokarsko-frezarskie. Na obrabiarkach z osiami C, Y i B – frezowanie, wiercenie i toczenie znajduje się w tym samym programie.

Frezowanie 2.5, 3, 4 i 5 - osiowe. Szeroki zakres cykli, dzięki którym przeprowadzisz wysokowydajną obróbkę zarówno prostych jak i skomplikowanych elementów krawędziowych oraz bryłowych.

Obróbka elementów w 2 lub 4-osiach. Dzięki zaawansowanym funkcjom, potrafi wycinać powierzchnie takie jak np. nieregularne stożki i powierzchnie o zmiennym pochyleniu.

WIĘCEJ INFORMACJI
baner verashape

RADAN

System do obróbki elementów blaszanych

radpunch wykrawarki cnc

Oprogramowanie dedykowane dla wszystkich maszyn wykrawających i stworzony z myślą, aby zminimalizować czas pracy maszyny, poprzez optymalizację procesu obróbczego.

radbend pracy krawędziowe cnc

Wszechstronne rozwiązanie RADAN dla programowania pras krawędziowych. W pełni zintegrowany z RADAN 3D zapewnia także symulację 3D procesu gięcia na prasie.

nesting

Najnowsza technologia pozwalająca na zaawansowany nesting, czyli tworzenia rozkrojów (projektów nakładania) w RADAN. Moduł ten wyraźnie przyspiesza proces importu projektów 2D i nakładania ich na arkusze blach.

WIĘCEJ INFORMACJI
baner verashape

VISI

Projektowanie i wytwarzanie form wtryskowych oraz narzędzi postępowych

projektowanie form wtryskowych

Projektowanie form wtryskowych. System oparty o specyficzne dla tej branży zautomatyzowane czynności oraz dostęp do biblioteki elementów katalogowych dający konstruktorowi niezbędny zestaw narzędzi do całościowego zaprojektowania formy.

projektowanie tłoczników

Przeznaczony do konstruowania pojedynczych tłoczników jak i przyrządów postępowych czy transferowych, wychodząc od analizy modelu, poprzez etap rozwijania i wyliczenia wykroju, dochodząc, aż do konstrukcji tłocznika i jego elementów.

peps

Moduł opracowany do wykonywania detali form wtryskowych, tłoczników, wytłaczarek i narzędzi do wytłaczania. Posiada funkcje automatycznego rozpoznawania profili przeznaczonych do cięcia drutowego.

WIĘCEJ INFORMACJI
baner verashape

WORKNC

Rozwiązanie CAD CAM do obróbki form i matryc

WORKNC moduł auto 5

Automatyczne generowanie ścieżki narzędzia 5-osiowej na podstawie istniejących ścieżek 3-osiowych.

Moduł 5 osi Worknc

Moduł WORKNC 5-osi obejmuje wydajne, łatwe w użyciu programowanie oraz funkcje zapobiegania kolizjom.

Moduł robot worknc

WORKNC integruje moduł Robot podczas symulacji ścieżki narzędzia i edycji umożliwiających sterowanie wszystkimi typami robotów.

WIĘCEJ INFORMACJI
baner verashape

NCSIMUL

System do symulacji, weryfikacji i optymalizacji kodu NC

ncsimul machine

System do symulacji, weryfikacji i optymalizacji programów CNC z intuicyjnym i prostym w obsłudze panelem użytkownika.

NCSIMUL Optitool

Analiza warunków skrawania, redukowanie ,,cięcia w powietrzu’’ oraz lepsze strategie.

NCSIMUL 4 CAM

Usprawniony, dwukierunkowy i bezproblemowy proces obróbki od początku do końca.

WIĘCEJ INFORMACJI