Zakres szkoleń

Mimo że system WORKPLAN jest prosty w użyciu podczas codziennej pracy, nasze badania i doświadczenie pokazały, że zastosowanie pakietu wdrożeń podczas szkolenia i kilku lekcji po pewnym czasie przynosi najlepsze rezultaty. Szkolenie pozwala w wykorzystaniu całości potencjału i możliwości WORKPLAN.
Szkolenia pozwolą w pełni zapoznać się z możliwościami oprogramowania i czerpać pełne korzyści z inwestycji w WORKPLAN, dlatego. Oprócz szkoleń wprowadzających, przygotujemy dla zespołu firmy plan szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz zestaw startowy dla nowo zatrudnianych pracowników.


Firma VERASHAPE prowadzi szkolenia z zakresu WORKPLAN. Czas trwania kursu zależy od tematyki którą obejmuje. Większość podstawowych szkoleń trwa od 1 do 4 dni. Terminy szkoleń skoordynowane z wdrożeniem, lub dostosowane do harmonogramu prac w firmie lub polityką zatrudniania nowych pracowników.Szkolenie to inwestycja, a nie koszt. Pozwala zaoszczędzić pieniądze. W jaki sposób?

 • Poprzez redukcję czasu spędzonego nad poszukiwaniem funkcji i poleceń,
 • Poprzez zapewnienie korzystania z oprogramowania w najkrótszy i najbardziej efektywny sposób,
 • Poprzez ograniczenie ryzyka błędów,
 • Poprzez budowanie doświadczenia i wiedzy pracowników,
 • Poprzez redukcję czasów produkcyjnych i czasów dostaw,
 • Poprzez zwiększenie przewagi konkurencyjnej.Czego można się spodziewać?

Posiadamy wyspecjalizowane ośrodki szkoleniowe w Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu. Do każdej z naszych lokalizacji można w łatwy sposób dotrzeć dowolnymi środkami transportu. Jeżeli zajdzie potrzeba możemy polecić lokalne hotele. Nowoczesne sale szkoleniowe wyposażone są w dedykowane stacje komputerowe DELL.


Nasz doświadczony i kompetentny zespół trenerów służy swoją wiedzą i doświadczeniem, aby poprowadzić przez częściowe i kompleksowe moduły treningowe. Nasze kursy różnią się złożonością i często mają różne zastosowanie. Jeśli nie jesteś pewien, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza, prosimy o kontakt z naszym zespołem, który udzieli wszelkich informacji dotyczących Państwa wymagań.Oferujemy również szkolenia na miejscu u klientów.

Naszym celem jest maksymalny zwrot z inwestycji w jak najkrótszym czasie, poprzez zwiększenie produktywności, opracowywanie dobrych harmonogramów, przygotowywanie dobrych ofert i redukcję czasu dostawy. Szkolenia naszym zdaniem są niezbędne do osiągnięcia tych celów.

szkolenia workplan

Dowiedz się więcej

ZAPYTAJ O SZKOLENIE

Zapytaj o szkolenie

  Imię i nazwisko: *

  Firma:

  E-mail: *

  Nr telefonu: *

  Miejscowość:

  Uwagi / Dodatkowe informacje:

  Zakres szkolenia:

  Dodatkowo:


  Zapytaj o szkolenie WORKPLAN
  Jak poprawnie wypełnić formularz?

  Bardzo prosimy o dokładne wypełnienie formularza. Pozwoli nam to na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.

  Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego przedstawiciel naszej firmy w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia szczegółów specjalnej oferty skierowanej do Państwa firmy.

  W razie problemów w wypełnieniem formularza, prosimy o kontakt telefoniczny lub email:
  zapytanie@work-plan.pl