Produkcja form z WORKPLAN.

WORKPLAN, zaspokaja wszystkie wymagania producentów formy. Posiadamy łatwe w użyciu narzędzia do szacowania, ofertowania, harmonogramowania, rejestracji czasu pracy, realizowania zakupów i dostaw.

Również ważnym elementem jest rejestracja rzeczywistych kosztów związanych z produkcją form wtryskowych, wtrysku gumy, metalu, odlewniczych, rozdmuchowych, próżniowych, form dla elementów kompozytowych, narzędzi do pras spiekających i oprzyrządowania odlewniczego.

Producenci form wtryskowych często zarządzają kompleksowymi projektami gdzie każde nowe zlecenie jest podobne ale zupełnie inne od poprzedniego. WORKPLAN posiada dostosowane zmienne technicznych kryteriów, które pozwalają kompleksowo scharakteryzować każdą formę wtryskową osobno. Te kryteria mogą być użyte jako dane wejściowe do kalkulacji kosztów nowej formy, lub do filtrowania w poszukiwaniu podobnej wyceny, lub produkowanej formy w przeszłości. Każdy element może być następnie skopiowany i edytowany do warunków nowego zlecenia.

Rozwiązania WORKPLAN pozwalają na integracje z systemami CAD/CAM, a jako opcja z narzędziami analizy „Analizer” które pozwalają otworzyć i analizować dane CAD części które mają być wyprodukowane, pomagając kompleksowo oszacować kompleksowość i koszty formy. WORKPLAN zawiera również interfejs do systemu WORKNC CAM pozwalającego szacować czas obróbki, który następnie jest importowany jako parametr wyceny. Można również połączyć WorkPlan z WorkXPlore 3D, wysokowydajną przeglądarką modeli CAD.

Baza danych WORKPLAN jest zaprojektowana do zarządzania wieloma zmianami, które pojawiają się w trakcie projektowania i produkcji, co jest typowe dla tego procesu. Wycena może posiadać wiele wersji, zlecenie zawierać wiele poziomów indeksów, aby śledzić koszty generowane przez poszczególne zmiany, naprawy, czy konserwacje formy. WORKPLAN również zawiera system zarządzania dokumentami, tak aby wszystkie pliki i załączniki mogły być zapisywane i udostępniane w ramach poszczególnych podfolderów dla każdej formy. Jest również możliwe śledzenie budowania formy podczas produkcji i później podczas jej użytkowania.

Wdrożenie i nauka systemu WORKPLAN jest szybka dzięki naszemu doświadczeniu z firmami projektującymi formy, naszym podręcznikom, bazom testowym i materiałom wideo. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi użytkownikami WorkPlan na całym świecie:

 • WORKPLAN dostarcza przejrzystości I efektywności w w TriWeFo,
 • US Precision Mold rewolucjonizuje zarządzanie produkcją z perfekcyjnym rozwiązaniem od WORKPLAN,
 • SEKTAM pracuje inteligentnie z WORKPLAN do zarządzania warsztatem,
 • Wielkie przyśpieszenie z efektywną produkcją w TEK z WORKPLAN,
 • Kraftsman Tooling oszczędza 35% czasu administracyjnego I przewiduje wzrost sprzedaży o 30% dzięki WORKPLAN,
 • Esdale bardziej wydajne dzięki WORKPLAN,
 • WorkPLAN zintegrowany z SAP dla lepszej przejrzystości w fabryce narzędzi HARTING,
 • Kon-Form podnosi wydajność z MyWORKPLAN,
 • WORKPLAN podnosi wyniki produkcji w Bierlein & Schwarz,
 • WORKPLAN zwiększa efektywność w KENDRION Werkzeugtechnik GmbH,
 • WORKPLAN utrzymuje jakość na wysokim poziomie w Protefil Group,
 • WORKPLAN – kluczem do podniesienia konkurencyjności w ABM,
 • WORKPLAN zarządza produkcją form w Celoplás.